fbpx
Vyberte si tu ideální pro Vás.

Fotovoltaická elektrárna 5 kW

FOTOVOLTAIKA

Growatt 5 kW

Společnost Growatt je největší výrobce rezidenčních střídačů na světě a jejich systémy jsou světovou špičkou. Systémy Growatt se pyšní špičkovým využitím DC/AC výkonu v poměru 2.0 a komptabilitou s nejmodernějšími panely TOPCon. Bezpečnost na nejvyšší úrovni díky detekci a zhášení DC oblouku a integrovaným přepěťovým ochranám TYP II na DC i AC straně. 100% asymetrie a dynamický exportní limit je u těchto systému samozřejmostí. Záruka výrobce je ve standartu 10 let.

161 647 Kč

Konfigurace Growatt měnič 5kW doplněný o AEG panely s nejnovější technologií TOPCon a 10 kWh bateriovým úložištěm.

Wattsonic 6 kW

Výborný systém Wattsonic, který je v zastoupení rakouské firmy Schmatl, tady se o servis fotovoltaické elektrárny bát nemusíte. Fotovoltaický střídač Wattsonic vždy podporuje odběr v reálném čase s prioritou během dne, kdy se přebytečná solární energie využívá k nabíjení baterie. Při jejím plném dobití i uspokojení vlastního odběru se začne energie vyrobená fotovoltaickou elektrárnou dodávat do rozvodné sítě. Lze také povolit možnost odpojení dodávek do sítě, kdy systém Wattsonic automaticky sníží výrobu energie z panelů, aby k dodávkám nedocházelo. Během noci systém Wattsonic přepne na vybíjení baterie pro účely napájení objektu, a to až do dosažení definované minimální hodnoty stavu nabití SoC (10 % výchozí hodnoty).

289 845 Kč

Konfigurace Wattsonic 6 kW s 11,52 kWh bateriovým úložištěm a solárními panely AEG s nejnovější technologií TOPCon, která zajistí zásadní rozdíl ve výrobě energie.

Nevyhovuje vám ani jedna varianta? Vytvořte si svoji vlastní!

Spočítejte si úsporu Vaší fotovoltaické elektrárny

Spočítejte si Vaši budoucí úsporu na naší fotovoltaické kalkulačce. Fotovoltaická elektrárna na sebe rychle vydělá a pomůže šetřit naše životní prostředí. Udělejte první krok k energetické nezávislosti a zjistěte kolik Vám Vaše budoucí elektrárna ušetří financí.

Fotovoltaická kalkulačka

CENA ELEKTŘINY ZA ROK
DOPORUČENÁ VELIKOST ELEKTRÁRNY 8,5 KW - 11,5 KW
ROČNÍ ÚSPORA 21 000 Kč
ÚSPORA ZA 20 LET 420 000 Kč
SNÍŽENÍ EMISÍ CO2 14 700 Kg / rok

Chci individuální cenovou nabídku zdarma

    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.