fbpx
Zařídíme vše za Vás!

Fotovoltaická elektrárna na klíč s dotací až 176 000 Kč

Fotovoltaika

Fotovoltaická elektrárna je sofistikovaná technologie, která pomůže snížit Vaše náklady na elektrickou energii a ohřev teplé vody. Díky fotovoltaice také stoupne hodnota Vaší nemovitosti a navíc Vám stát přispěje až 176.000,- Kč. Tato skutečnost dělá z fotovoltaiky jednu z nejlukrativnějších investic v dnešní době. Zařídíme vám fotovoltaickou elektrárnu na klíč.

Navrhneme společně takový projekt, který splní všechny podstatné náležitosti. Našim cílem je, abyste měli nejméně starostí. Proto za Vás vyřídíme dotaci176 000 Kč a veškeré papírování. Následně provedeme kompletní realizaci Vaší fotovoltaické elektrárny na klíč a připojení k distribuci elektrické energie.

Fotovoltaická elektrárna na klíč je sofistikovaná technologie, která pomůže snížit Vaše náklady na elektrickou energii a ohřev teplé vody. Díky fotovoltaice také stoupne hodnota Vaší nemovitosti a navíc Vám stát přispěje až 225.000,- Kč.
Fotovoltaická elektrárna na klíč od společnosti ILIOS s.r.o.

Jak funguje fotovoltaická elektrárna

Na střeše objektu se nachází fotovoltaické panely, které vyrábí stejnosměrnou energii. Z panelů je energie vedena pomocí speciální kabeláže přes rozvaděč DC do střídače. Střídač je hlavní mozek celého systému a stará se o přeměnu stejnosměrné energie na střídavou. Ke střídači jsou připojeny baterie a BMS (Battery Management System), který se stará o správné nabíjení, vybíjení a kalibraci baterií. Od střídače je přes rozvaděč AC vedena kabeláž CYKY do hlavního domovního rozvaděče, kde je napojena na stávající elektroinstalaci v domě. Vyrobená energie z FVE je spotřebovávána veškerými spotřebiči na elektrickou energii. Přebytečná energie je ukládána do baterií a využita ve chvíli, kdy je výroba FVE nedostatečná. V případě výpadku distribuční sítě je možné nainstalovat zálohovaný okruh. Vámi určené spotřebiče tedy pojedou, i když bude dodávka z distribuční sítě pozastavena. Na celý proces zakázky se můžete podívat zde.

Spočítejte si úsporu Vaší fotovoltaické elektrárny

Spočítejte si Vaši budoucí úsporu na naší fotovoltaické kalkulačce. Fotovoltaika na sebe rychle vydělá a pomůže šetřit naše životní prostředí. Udělejte první krok k energetické nezávislosti a zjistěte kolik Vám Vaše budoucí elektrárna ušetří financí.

Fotovoltaická kalkulačka

CENA ELEKTŘINY ZA ROK
DOPORUČENÁ VELIKOST ELEKTRÁRNY 8,5 KW - 11,5 KW
ROČNÍ ÚSPORA 21 000 Kč
ÚSPORA ZA 20 LET 420 000 Kč
SNÍŽENÍ EMISÍ CO2 14 700 Kg / rok
01
Krok

Připravíme projekt

Navrhneme společně takový projekt, který splní všechny podstatné náležitosti. Našim cílem je, abyste měli při celém procesu co nejméně starostí.

02
Krok

Postavíme elektrárnu

Pracujeme jen s kvalitním, prověřeným sortimentem a materiálem. Dodržujeme termíny a máme vlastní tým lidí.

03
Krok

Získáme dotaci

Zajistíme Vám dotaci až 176 000 Kč. Postaráme se o veškeré papírování a zajistíme připojení k distribuci elektrické energie.

Garance získání dotace

Zajistíme Vám dotaci až 176 000 Kč. Veškeré papírování vyřídíme.

Návratnost investice od 5 let

Vaše investice do energetické nezávislosti se Vám rychle vrátí.

Kvalita a dlouhá záruka

Pracujeme jen s kvalitním, prověřeným sortimentem a materiálem.

Česká rodinná firma

Jsme rodinná firma s vlastním projekčním i realizačním týmem.

Naše práce

Ukázky našich realizací fotovoltaické elektrárny na klíč

práce

Naše práce mluví za nás. Každou zakázku pečlivě dokončíme a postaráme se o následnou revizi. Náš předepsaný postup práce zajistí, že vše dotáhneme do konce v určených termínech.

Chci individuální cenovou nabídku zdarma

  Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

  Nenašli jste odpověď na to, co jste hledali? Prohlédněte si časté otázky a odpovědi!

  Máte otázky? Zavolejte nám: +420 792 755 011

  Jsme Vašimi partnery na cestě za energetickou nezávislostí …

  S naší fotovoltaickou elektrárnou na klíč

  Ušetříte až 75% nákladů na elektrickou energii, díky čemuž se stanete z velké části nezávislými na distribuční síti. Bezpečnost, rychlost, stabilita a kvalita – to jsou vlastnosti fotovoltaických elektráren od ILIOS.

  Jaká fotovoltaická elektrárna se pro vás hodí?

  Fotovoltaickou elektrárnu vždy navrhneme přímo pro Váš dům a dle Vašich preferencí. Snížení nákladů, soběstačnost a jistota jsou nejčastější důvody pořízení fotovoltaiky. Díky tomu, že neděláme klasické balíčkové sestavy a vždy navrhujeme fotovoltaickou elektrárnu přímo na daný objekt, jsme schopni docílit a splnit i ty nejnáročnější požadavky.

  Provoz fotovoltaické elektrárny v číslech – čtyřčlenná rodina v domě s bazénem

  • Rodinný dům o zastavěné ploše 120 m2 s tepelným čerpadlem a bazénem – okres Hodonín.
  • Spotřeba před instalací fotovoltaické elektrárny byla 7,5 MWh/rok.
  • Fotovoltaická elektrárna o výkonu: 6,24 kWp
  • Baterie o kapacitě: 11,52 kWh
  • Vlastní investice: 349.000, – Kč
  • Využití přebytků energie pro ohřev teplé užitkové vody, díky čemuž se prodloužil životnost tepelného čerpadla.
  • FVE za rok vyrobila 6,15 MWh.
  • Vyrobená energie byla využita z 87 %.
  • Návratnost investice 8 let.

  Jak se co nejrychleji naučit pracovat s novou fotovoltaickou elektrárnou

  Po dokončení instalace Vás ihned zaškolíme a vysvětlíme veškeré funkčnosti fotovoltaické elektrárny. Poradíme Vám, jak docílit co nejefektivnějšího využití energie z fotovoltaiky a jak nakládat co nejlépe s přebytky v letních měsících.

  Garantujeme vám, že získáte dotaci na fotovoltaickou elektrárnu na klíč

  Dotace na fotovoltaickou elektrárnu od NZU je nároková. To znamená, že každý majitel rodinného domu má právo na využití této dotace. Je však potřeba splnit podmínky dotačního titulu. O to se již postaráme my a získání dotace Vám smluvně garantujeme.

  Naše fotovoltaické elektrárny na klíč

  Fotovoltaická elektrárna od ILIOS je doslova na klíč. V první fázi Vám vypracujeme 3D simulaci Vašeho objektu a pomocí meteoritických dat za posledních 20 let vypočítáme ideální výkon fotovoltaického systému, tak abychom docílili co nejlepší návratnosti a funkčnosti. Kvalita, bezpečnost a precizní práce to jsou hodnoty kterými se řídíme.