fbpx
Absolutní novinka na českém trhu

Fotovoltaické ploty

ALUX

Ochrana pozemku, která vytváří energii a budoucnost

Představujeme vám revoluční novinku na trhu v podobě fotovoltaického plotu ALUX, který spojuje výhody ochrany pozemku s efektivním generováním elektřiny. S cenou srovnatelnou s tradičními hliníkovými ploty, tento inovativní fotovoltaický plot poskytuje ekologické řešení s velmi zajímavým designem. Navíc je možné na tento typ plotu čerpat dotace, čímž se stává ještě dostupnějším. U nás nabízíme kompletní montáž a instalaci plotu včetně solárních panelů, což zaručuje naprosto bezstarostný proces pro naše zákazníky. Tímto způsobem se fotovoltaický plot stává nejen praktickým, ale i esteticky přitažlivým řešením pro ochranu vašeho pozemku, přispívá ke snižování vaší uhlíkové stopy a v neposlední řadě dokáže generovat nemalé množství elektrické energie!

Dostatek energie pro celou domácnost

Fotovoltaický hliníkový plot představuje inovativní a ekologické řešení pro využití solární energie. Jeho hlavní vlastností je kombinace funkčnosti plotu s účinným využitím solárních panelů. Ačkoli účinnost fotovoltaických plotů může být v letních měsících mírně nižší než u střešních solárních panelů, v zimních měsících se naopak vedení ujme fotovoltaický plot. Hliníkový materiál navíc přispívá k dlouhé životnosti a nízké údržbě, zatímco recyklovatelnost hliníku zaručuje, že tento fotovoltaický plot je ekologickým řešením.

Výroba na míru

Prvotřídní kvalita

Skvělá cena

Extrémní životnost

Jak to funguje?

Fotovoltaický hliníkový plot funguje na principu konverze sluneční energie na elektrickou energii pomocí solárních panelů integrovaných do hliníkových konstrukcí plotu. Tyto solární panely obsahují polovodičové materiály, které reagují na dopadající sluneční světlo a vytvářejí elektrický proud.

Účinnost fotovoltaický plotu s celkovou kapacitou 5 kWp, což odpovídá 12 ks panelů, představuje účinné a ekologické řešení pro výrobu elektrické energie. Díky svému inovativnímu designu a optimalizované konstrukci dokáže takovýto fotovoltaický plot ročně vyrobit až 3,5 MWh energie. Tato hodnota zahrnuje potenciální výkyvy výkonu způsobené klimatickými podmínkami, stíněním či údržbou panelů. Zajímavým faktem je, že 3,5 MWh ročně odpovídá průměrné roční spotřebě elektrické energie české rodiny. Tímto způsobem fotovoltaický plot nabízí domácnostem možnost pokrýt celou svou spotřebu elektrické energie z obnovitelného zdroje, což přispívá k snižování uhlíkové stopy a podpoře udržitelného životního stylu.

Špička ve fotovoltaice TrinaSolar

Na fotovoltaické ploty se využívá jeden z nejlepších solárních panelů co lze dnes na trhu sehnat. Mluvíme samozřejmě o špičce na trhu ve výrobě solárních panelů, firmě TrinaSolar. Jak si můžete povšimnout u panelů je nejenom hleděno na maximální výkon, životnost a velikost ale také na to, aby každý panel byl designovým kouskem na Vašem plotu nebo střeše a ne bičem na oko.

Pomocí fotovoltaického plotu je také možnost napájení venkovního osvětlení a zahradních spotřebičů, jako jsou závlahové systémy či čerpadla. Navíc, pokud je domácnost vybavena elektrickým nebo hybridním vozidlem, lze energii z plotu využít k jeho nabíjení a přispět tak k ekologickému způsobu dopravy. 

Vyplňte kontaktní formulář

    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.