fbpx

Fotovoltaika pro firmy

Projekt, dotace a veškerá administrace? Víme, jak na FVE pro firmy.

Ilustrace fotovoltaika pro firmy
O nás

ILIOS

KDO JSME?

Jsme společnost ILIOS s.r.o. a specializujeme se na realizaci fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel, elektro dobíjecích stanic a chytrých domácností. Kvalita produktů, profesionální přístup a technická podpora je u nás samozřejmostí. Jednou z našich přidaných hodnot, na které dbáme je design našich vlajkových lodí. U nás si zkrátka můžete být jistí, že dostanete to nejlepší na trhu. Máme za sebou již několik firemních instalací. Za zmínku stojí například instalace pro firmy Thermoservis transport, Vezeko přívěsné vozíky a koupelny Ptáček.

FIRMY

Naše realizace

REALIZACE
Fotovoltaika pro firmu Thermoservis

Máte zájem o FVE pro Vaši firmu?

Stačí vyplnit formulář a my se o vše postaráme

  Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

  FVE pro firmy

  Dotace na fotovoltaiku pro firmy

  Dotace

  Výše dotace

  do 370 mil.

  Výše podpory

  35-50 %

  Datum

  od června 2023

  Dotační orgán

  Modernizační fond RES+

  V rámci programu RES+ můžete získat dotace na fotovoltaické elektrárny až do 370 mil. Kč na projekt, s maximálně 50 % pokrytím nákladů. Podporovány jsou fotovoltaické elektrárny do i nad 1 MWp, umístěné na střechách nebo zemi. Dotace pokrývá stavební práce, dodávky, služby, odborný dozor a BOZP. Přijatelné jsou samostatné i sdružené projekty, včetně systémů pro akumulaci energie jako součásti projektu. Žádat mohou právnické a fyzické osoby s licencí v energetice. Projekt nesmí být na zemědělské půdě, nesmí překročit 5 let realizace, musí být na území ČR, a žadatel nesmí být v obtížích nebo ve střetu zájmů. Pro žádost je nutná smlouva o připojení k energetické síti. Program bude vyhlášen ve 4. kvartálu 2023. Zvažujete firmní fotovoltaiku? Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

  DPS, DSPS

  Projektová dokumentace

  PROJEKT

  Máme vlastní projekční tým. Projektová dokumentace tedy bude společně s dotací a veškerou další administrací dělaná tzv. in-house. Navíc jsme i hrdými členy Solární asociace, která združuje firmy zabývající se fotovoltaickými elektrárnami a prověřuje profesionalitu naší práce a instalací. Jsme taktéž členy České fotovoltaické asociace a cechu akumulacce a fotovoltaiky.

  Ilustrace fotovoltaika pro firmy