fbpx
Naši odborníci

Seznamte se s naším týmem

Tým

Disciplína, pracovitost a plné nasazení jsou naší výsadou. Klientům poskytujeme skvělý servis a podporu.

Vedení společnosti

Ing. David Škaroupka
Jednatel/Výkonný ředitel
david@ilios.cz
Martin Škaroupka
Jednatel/Obchodní ředitel
martin@ilios.cz

Řízení firmy a zakázek

Bc. Jakub Krobauer
Technický ředitel
+420 776 565 250
jakub.krobauer@ilios.cz
Pavel Posch
Hlavní technik FVE
+420 792 759 204
pavel.posch@ilios.cz
Aleš Veselý
Hlavní technik TČ
+420 777 925 959
ales.vesely@ilios.cz

Projekční oddělení

Ing. Jan Hřib
Vedoucí projekčního oddělení
jan.hrib@ilios.cz
Ing. Anna Perhalová
Projektantka
anna.perhalova@ilios.cz
Jakub Málek
Projektant
jakub.malek@ilios.cz
Bc. Šimon Hříbek
Projektant LOXONE
simon.hribek@ilios.cz

Administrace

Natálie Vlková
Manažerka kanceláře
natalie.vlkova@ilios.cz
Damián Adamus
Výkonný asistent jednatele
damian.adamus@ilios.cz
Ing. Eva Skopalová
Asistentka obchodního ředitele
eva.skopalova@ilios.cz
Kateřina Měřínská
Fakturantka
katerina.merinska@ilios.cz
Bc. Jana Zemanová
Personalistka
jana.zemanova@ilios.cz
Jana Havránková
Nákupčí
jana.havrankova@ilios.cz
Linda Charousová
Dotační specialistka
linda.charousova@ilios.cz
Anna Vlková
Dotační specialistka
anna.vlkova@ilios.cz
Dana Janhuberová
Koordinátorka
dana.janhuberova@ilios.cz

Obchodně-techničtí zástupci

Jiří Alán
Obchodní zástupce
+420 731 740 967
jiri.alan@ilios.cz
Petr Slavíček
Obchodní zástupce
+420 721 263 226
petr.slavicek@ilios.cz
Martin Svoboda
Obchodní zástupce
+420 775 558 421
martin.svoboda@ilios.cz
Miroslav Matějů
Obchodní zástupce
+420 704 223 997
miroslav.mateju@ilios.cz
Adam Hurban
Obchodní zástupce
+420 608 593 660
adam.hurban@ilios.cz
Jaroslav Černý
Obchodní zástupce
+420 608 119 705
jaroslav.cerny@ilios.cz

Nenašli jste odpověď na to, co jste hledali? Prohlédněte si časté otázky a odpovědi!

Máte otázky? Zavolejte nám: +420 776 010 625 

Jsme Vašimi partnery na cestě za energetickou nezávislostí!