fbpx
O nás

Jsme rodinná firma s vlastním týmem a zázemím

O nás

Jsme společnost ILIOS s.r.o. a specializujeme se na realizaci fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel, elektro dobíjecích stanic a chytrých domácností. Kvalita produktů, profesionální přístup a technická podpora je u nás samozřejmostí. Jednou z našich přidaných hodnot, na které dbáme je design našich vlajkových lodí. U nás si zkrátka můžete být jistí, že dostanete to nejlepší na trhu.

255830904_433621568362274_5377447634793429782_n
Kdo jsme

Jsme rodinná firma, která si zakládá na férovém přístupu, stoprocentní profesionalitě, znalostech a kvalitě.

kdo
Co děláme

Řešíme komplexní snížení energetické závislosti objektů, včetně vyřízení dotace a samotné realizace.

CO
Jak to děláme

Neprodáváme produkty, ale sloužíme lidem. Směrem k zákazníkům jsme maximálně vstřícní, poctiví a vymezujeme se proti podvodným firmám. Stavíme na vzdělání našeho týmu a poté i veřejnosti a zákazníků. Vysvětlujeme jim v čem jsme jiní a proč by měli zvolit udržitelnější řešení a ne to nejlevnější.

jak
Proč to děláme

V oboru vidíme budoucnost. Nechceme, aby naše země byla závislá na okolních státech. Základem toho je nezávislost rodiny, o kterou se dokážeme z pohledu energie postarat. Chceme přispět v důsledku i ke zdraví společnosti - nezávislost na energetických dodávkách zvenčí sníží stres, zvýší kvalitu života a přispěje ke zdraví.

proč
Naše vize

Být zítra lepší než dnes. Být tu dlouhodobě, pracovat na udržitelných zdrojích energie, nekončit za 2 roky jako mnohé pochybné konkurence. Být exkluzivní značkou v rámci oboru. Každý by si měl pod značkou ILIOS představit její erudici, jedinečnost a kvalitu. Jednou dojde k tomu, že fotovoltaiku bude chtít každý, a na to chceme být připraveni a přispět k tomu.

vize
Hodnoty značky

hodnoty

Odbornost

Nikdy nekončící vzdělávání celé firmy, certifikace apod. napříč všemi oblastmi, které se firmy týkají. Vždy proto můžeme nabídnout ideální řešení.

Design

Není zvykem že by se firmy zabývali vzhledem fotovoltaické elektrárny. Nevadí jim nepřesnosti, shluk drátů a podobně. My jsme jiní.

Způsob jednání

Vzdělaný příjemný obchodník, vše řeší svižně, efektivně a férově. Stejně tak montážníci jsou řádně oblečení, proškoleni a profesionálně odvádí práci.

Řešení na míru

Oproti konkurenci nenabízíme typizované balíčky. Náš cenový návrh je založen na přesném projektu a energetickém hodnocení dané budovy.

Rádi bychom zdůraznili, že jsme hrdými členy Solární asociace, která sdružuje firmy zabývající se fotovoltaickými elektrárnami a prověřuje profesionalitu jejich práce a instalací.

Také jsme členy České fotovoltaické asociace, u které využíváme všech možných školení, a zlepšujeme tak znalosti našich zaměstnanců a partnerů.

Petr FoukalPetr Foukal
18:18 05 Sep 23
Poděkování spol. ILIOS za pohodovou realizaci FVE - od precizního zpracování projektové dokumentace vč. matematického modelu ročního výnosu až po řemeslně skvěle zvládnutou implementaci.Držíme palce … :0)FoukaloviBřeclav
Jiří JuřicaJiří Juřica
07:53 30 Aug 23
Spolupráci se společností Ilios s.r.o. mohu doporučit pro jejich profesionální poradenství, zajištění kompletní administrace a instalace fve. S dodávkou a montáží jsem spokojen. Doporučuji.
Zdenek HZdenek H
19:13 29 Aug 23
Firma ILIOS je česká firma zabývající se návrhem a instalací fotovoltaických elektráren (realizováno), ale i tepelných čerpadel. Zde velmi dobře rozumí problematice, nabízí nadstadnardní služby i po instalaci (např. prodlouženou záruku s údržbou). Instalaci ani materiál nešidí a po realizaci dostanete kompletní dokumentaci. K tomu se Vám postarají o vyřízení dotace na FVE.
Eva KaňováEva Kaňová
14:16 29 Aug 23
Profesionální přístup nejen od obch. zástupce, ale i od pracovníků, kteří usazovali panely na střechu, až po pracovníka, který vše zapojil. S tak příjemnými a ochotnými pracovníky se setkáte jen málokdy. Pochvala se týká i pracovníků v kanceláři, kteří vše vyřizovaly včetně dotací. Díky, vřele firmu doporučuji.
Ivan BlažíčekIvan Blažíček
15:19 27 Jul 23
Komunikace před instalací fotovoltaických panelů i během ní byla odborná, srozumitelná a dostačující k přijetí potřebných rozhodnutí.Nedocházelo k prostojům a vlastní instalace proběhla rychle a bez komplikací. Také drobný technický problém byl vyřešen ochotně a včas. Mohu proto tuto společnost jiným zájemcům o fotovoltaiku doporučit.
Marek SlabenakMarek Slabenak
09:53 17 Jun 23
U ILIOS jsem pracoval jako obchodní zástupce. Co jsem poznal z pozice zaměstnance, tak společnost je zdravá a nehrozí že o své peníze přijdete. Rozhodně bych doporučil náročnějším klientům, kteří hledají komplexní řešení.
Petra BzdilováPetra Bzdilová
22:25 31 May 23
Byli jsme velmi spokojeni, vše bylo dodáno včas, rychle a dle domluvy. Oceňujeme vyřízení dotace. Příjemné a profesionální jednání ze strany zástupce i montérů. Rozhodně doporučujeme.Pavel Holásek
Karel PogšteflKarel Pogštefl
20:19 03 Mar 23
Velmi zajímavé produkty, odborný, ale lidský přístup, nápomocné dva showroomy, příjemné a moderní prostředí. 💯
Martin ŠebestaMartin Šebesta
15:09 03 Mar 23
Parádní kolektiv lidí a super rychlý a profesionální přístup při instalaci FVE
Robert VolejníkRobert Volejník
14:34 13 Feb 23
Od firmy ILIOS s.r.o. mám skvěle fungující FVE, a to za rozumnou cenu a v dohodnutém termínu. Včetně vyřízení dotací a bezproblémového paralelního připojení. Zejména oceňuji příjemné vystupování a odbornost pana Alána a pracovní koncert pana Benáka. Tuto společnost vřele doporučuji.
pyroworks czpyroworks cz
18:02 04 Dec 21
U této firmy jsme si objednali FVE. Zakázka byla realizována tzv. na klíč. Vše potřebné zařídili, naprojektovali , namontovali a zprovoznili. Vše bylo celkem dosti rychle zrealizované. Super komunikace a kvalitně odvedené dílo. Určitě bych tuto firmu doporučil i svým známým, což svědčí o celkové spokojenosti s touto firmou. V případě, že by měl někdo zájem se podívat, jak toto zařízení vypadá a funguje v praxi, tak nás můžete kontaktovat a domluvit případně i prohlídku.
Jakub DemelJakub Demel
15:06 29 Nov 20
S touto firmou mám jen a pouze pozitivní zkušenosti. Rychlé jednání a domluva. Skvělá cenová nabídka, která mě opravdu moc potěšila. A realizace na jedničku. Celkový průběh mého nákupu u ILIOS s.r.o. mě natolik nadchnul, že mi nezbývá nic jiného než všem vřele doporučit.
Klára MikolášováKlára Mikolášová
18:41 28 Nov 20
Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti Ilios za naprosto špičkové a nadstandardní služby spojené s instalací fotovoltaiky pro náš rodinný dům. Z celého procesu realizace jsme měli po předchozí negativní zkušenosti s konkurenční společností z počátku strach, ale společnost Ilios skutečně předčila veškerá naše očekávání. Společnost za nás vyřídila veškeré formální a procesní úkony nutné k získání dotací na fotovoltaiku. Vše proběhlo ve velmi krátkém čase a bez jediné chybičky či komplikace, především díky panu jednateli, který je skutečně špička ve svém oboru. Co dodat, Ilios je prostě jednička na trhu!!
Daniel GavalecDaniel Gavalec
10:33 28 Nov 20
Pomohli nám zařídit vše od A po Z! Dlouho jsme s manželkou čekali a trvalo nám se rozhodnout. Říkali jsme si co všechno se musí zařídit... Přitom s firmou jako je Ilios je to jednoduché. Příjemná komunikace kvalitní zboži s vysokou životností a hlavně mají design zboží, který se libí i mé ženě. Mockrát děkuji a jednoznačně doporučuji!
js_loader

Nenašli jste odpověď na to, co jste hledali? Prohlédněte si časté otázky a odpovědi!

Máte otázky? Zavolejte nám: +420 792 755 011  

Jsme Vašimi partnery na cestě za energetickou nezávislostí …