fbpx
O nás

Jsme rodinná firma s vlastním týmem a zázemím

O nás

Jsme společnosti ILIOS s.r.o. a specialuzujeme se na realizaci fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel, elektro dobíjecích stanic a chytrých domácností. Kvalita produktů, profesionální přístup a technická podpora je u nás samozřejmostí. Jednou z našich přidaných hodnot, na které dbáme je design našich vlajkových lodí. U nás si zkrátka můžete být jistí, že dostanete to nejlepší na trhu.

255830904_433621568362274_5377447634793429782_n

Rádi bychom zdůraznili, že jsme hrdými členy Solární asociace, která sdružuje firmy zabývající se fotovoltaickými elektrárnami a prověřuje profesionalitu jejich práce a instalací.

Také jsme členy České fotovoltaické asociace, u které využíváme všech možných školení, a zlepšujeme tak znalosti našich zaměstnanců a partnerů.

Nenašli jste odpověď na to, co jste hledali? Prohlédněte si časté otázky a odpovědi!

Garance získání dotace

Zajistíme Vám dotaci až 225 000 Kč. Veškeré papírování vyřídíme.

Návratnost investice od 5 let

Vaše investice do energetické nezávislosti se Vám rychle vrátí.

Kvalita a dlouhá záruka

Pracujeme jen s kvalitním, prověřeným sortimentem a materiálem.

Česká rodinná firma

Jsme rodinná firma s vlastním projekčním i realizačním týmem.

pyroworks czpyroworks cz
18:02 04 Dec 21
U této firmy jsme si objednali FVE. Zakázka byla realizována tzv. na klíč. Vše potřebné zařídili, naprojektovali , namontovali a zprovoznili. Vše bylo celkem dosti rychle zrealizované. Super komunikace a kvalitně odvedené dílo. Určitě bych tuto firmu doporučil i svým známým, což svědčí o celkové spokojenosti s touto firmou. V případě, že by měl někdo zájem se podívat, jak toto zařízení vypadá a funguje v praxi, tak nás můžete kontaktovat a domluvit případně i prohlídku.
Jakub KrobauerJakub Krobauer
10:51 24 Feb 21
Po instalaci vypada vse ok, rychle jednani, rychla instalace, pekny design. Tak verim i v dlouhodoby provoz bez potizi.
Jakub DemelJakub Demel
15:06 29 Nov 20
S touto firmou mám jen a pouze pozitivní zkušenosti. Rychlé jednání a domluva. Skvělá cenová nabídka, která mě opravdu moc potěšila. A realizace na jedničku. Celkový průběh mého nákupu u ILIOS s.r.o. mě natolik nadchnul, že mi nezbývá nic jiného než všem vřele doporučit.
Klára MikolášováKlára Mikolášová
18:41 28 Nov 20
Chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti Ilios za naprosto špičkové a nadstandardní služby spojené s instalací fotovoltaiky pro náš rodinný dům. Z celého procesu realizace jsme měli po předchozí negativní zkušenosti s konkurenční společností z počátku strach, ale společnost Ilios skutečně předčila veškerá naše očekávání. Společnost za nás vyřídila veškeré formální a procesní úkony nutné k získání dotací na fotovoltaiku. Vše proběhlo ve velmi krátkém čase a bez jediné chybičky či komplikace, především díky panu jednateli, který je skutečně špička ve svém oboru. Co dodat, Ilios je prostě jednička na trhu!!
Daniel GavalecDaniel Gavalec
10:33 28 Nov 20
Pomohli nám zařídit vše od A po Z! Dlouho jsme s manželkou čekali a trvalo nám se rozhodnout. Říkali jsme si co všechno se musí zařídit... Přitom s firmou jako je Ilios je to jednoduché. Příjemná komunikace kvalitní zboži s vysokou životností a hlavně mají design zboží, který se libí i mé ženě. Mockrát děkuji a jednoznačně doporučuji!
js_loader

Máte otázky? Zavolejte nám: +420 792 755 011  

Jsme Vašimi partnery na cestě za energetickou nezávislostí …