fbpx
Německá kvalita

Hybridní asymetrický třífázový systém Storion patří mezi nejpropracovanější systémy na světě

Storion
STORION SMILE T10-HV

Storion HV T10

Plně asymetrický hybridní systém designovaný v Německu od společnosti Alpha ESS, která se věnuje fotovoltaickým systém pro domácnosti již od roku 2015 je skvělou volbou. Systém má jednu z nejpropracovanějších komunikaci mezi jednotlivými komponenty (Měnič, BMS, baterie). Hlavní výhodou je BMS, díky které je zabezpečena životnost baterií 10.000 cyklů. 

K systému Storion je také možné zakoupit dobíjecí stanici pro elektromobil od stejného výrobce, který zajistí inteligentní dobíjení vašeho vozu.

Možnost propojení s inteligentní domácností pomocí MODBUS.

Výhody a bezpečnost systému Storion

Dlouhá životnost baterie

Propracovaná komunikace mezi komponenty a špičková kvalita BMS zaručuje životnost 10.000 cyklů. Záruka na baterii je 10 let a počet cyklů záruku neovlivňuje!

Vše v jednom

Fotovoltaický systém Storion je navržen tak, aby zabral co nejméně prostoru. Jedná se o komplexní zařízení, které pomůže snížit energetickou závislost Vašeho objektu.

Prosummer

Každý majitel systému Stroion se stává členem rozsáhlé komunity vlastníků tohoto systému a je připraven pro budoucí situaci na trhu s energií.

Monitoring

Storion umožňuje uživateli přístup k provozním hodnotám pomocí WEB rozhraní a aplikace. Stanice komunikuje se vzdálenou databází kde probíhá zpracování a vizualizace aktuálních a historických hodnot energetické bilance objektu

Výkon

Jmenovitý výkon střídače je 10 kW s možností připojit výkon panelů až 16 kWp. Tato konfigurace zaručuje lepší pokrytí elektrické energie i v zimním období.

Kapacita baterie

Možnost navýšit kapacitu baterie až na 49,5 kWh. Díky této možnosti můžete obchodovat s energií na spotovém trhu a zajistit si dostatek energie pro případný výpadek distribuční sítě.

Nenašli jste odpověď na to, co jste hledali? Prohlédněte si časté otázky a odpovědi!

Máte otázky? Zavolejte nám: +420 792 755 011  

Jsme Vašimi partnery na cestě za energetickou nezávislostí …