fbpx
Systém budoucnosti

Třífázový asymetrický hybridní střídač Growatt s EURO účinností 97,2% a 10letou zárukou.

Growatt

Growatt

Společnost Growatt je největší výrobce rezidenčních střídačů na světě a jejich systémy jsou světovou špičkou. Systémy Growatt se pyšní špičkovým využitím DC/AC výkonu v poměru 2.0 a komptabilitou s nejmodernějšími panely TOPCon. Bezpečnost na nejvyší úrovni díky detekci a zhášení DC oblouku a integrovaným přepěťovým ochranám TYP II na DC i AC straně. 100% asymetrie a dynamický exportní limit je u těchto systému samozřejmostí. Záruka výrobce je ve standartu 10 let.

Designové bateriové uložiště LFP Growatt APX je možné škálovat od 5 kWh do 30 kWh. Každý bateriový článek má vlastní BMS optimizér, díky kterému můžete rozšířit kapacitu bez časového omezení. Bezpečnost je na prvním místě, a proto mají baterie APX 4 vrstvy aktivní a pasivní ochrany, včetně Aerosolové kapsle, která v případě kritického stavu schladí bateriový modul a ochrání systém před požárem. Záruka od výrobce je 10 let.

FV střídače

Společnost Growatt poskytuje širokou škálu inteligentních fotovoltaických řešení pro rezidenční, komerční a industriální a užitné solární elektrárny. Inteligentní FV střídače stringu Growatt, rozsah kapacity 0.75kW až 253kW, spolu s platformou Online Smart Service (OSS) dosahují vyšších výnosů a poskytují zákazníkům vynikající bezpečnost a chytřejší provoz a údržbu zákazníkům.

Rezidenční užití
Komerční a industriální užití
Užitkový rozsah

Rezidenční ESS

Balíček řešení Growat ‚Solar + Storage‘ lze použít při různých možnostech, včetně nové instalace a modernizace. Rosah kapacity je 3kW až 100kW a zákazníci mohou mít záruku na celý systém. podporuje přístup k VPP (virtuální elektrárna) a IoT zařízení, může poskytnout 24hodinovou čistou energii, a maximalizovat vlastní FV spotřebu.

Inteligentní správa energie

Inteligentní energetické řešení společnosti Growat je postaveno na Big Data, AI a IoT. Použitím vícebodového monitorování dat a inteligentní cloudové platformy podporuje predikci výroby a spotřeby energie a může také dosáhnout inteligentní správy a distribuce energie. Je to ideální řešení pro zajištění čisté energie pro domácnosti a podniky.

Inteligentní monitoring a údržba
Inteligentní domácnost
Inteligentní podnik

Nenašli jste odpověď na to, co jste hledali? Prohlédněte si časté otázky a odpovědi!

Máte otázky? Zavolejte nám: +420 776 010 625  

Jsme Vašimi partnery na cestě za energetickou nezávislostí …

Chci individuální cenovou nabídku zdarma

    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.