fbpx

Hledáme nového partnera do týmu

Chcete společně s námi pomáhat českým rodinná a firmám k energetické nezávislosti?

Podívejte se na naše volné pozice a pojďte pracovat s námi!

Působíme po celé ČR

Přidejte se k našemu dynamickému týmu, kde vzdálenost není překážkou, ale příležitostí! Naše projekty nás zavedou do všech koutů České republiky, což otevírá dveře k různorodým a vzrušujícím výzvám. Ať už se nacházíte kdekoliv v zemi, neváhejte se na nás obrátit. Jsme přesvědčeni, že společně objevíme možnosti spolupráce, které nám umožní efektivně reagovat na potřeby našich klientů a usnadnit jim proces realizace obnovitelných zdrojů. Staňte se součástí našeho týmu, kde vášeň pro inovace a společný úspěch tvoří základ naší práce.

Mladý, dynamický tým a moderní kanceláře v Brně

Přátelské a kvalitní firemní klima je pro nás prioritou a tomu také odpovídají naše moderní kanceláře v Brně. Kvalitní vybavení, nejmodernější technologie a chill zone, kde si můžete vyčisti hlavu je pro Vás již připravena. Našim cílem je, abyste se u nás cítili dobře a mohli růst.

Kariéra a vzdělání

V našem týmu podporujeme růst a vzdělávání, poskytujeme pravidelná školení o novinkách ve světě energetiky a obnovitelných zdrojů. U nás má každý šanci postoupit, využít svůj potenciál a společně s námi tvarovat budoucnost našeho oboru. Naši lidé jsou náš největší kapitál. Spolu budeme vždy o krok napřed.

Náš společný smysl

Tým ILIOS je synonymem pro kvalitu a inovaci na cestě k energetické nezávislosti se závazkem pomoci českým rodinám a firmám. Důvěra, odměna, naděje a uznání jsou základními pilíři podněcující růst, silné partnerství a stabilitu. Dlouhodobá spolupráce je pro nás prioritou.

Projektant fotovoltaických systémů

Elektrikář fotovoltaických systémů

Obchodní zástupce pro určité regiony

Koordinátor pro realizační týmy FVE a TČ

Jaké máme benefity?

Jak vypadají firemní akce v ILIOS?

Vyplňte kontaktní formulář

    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.