fbpx
Vyberte si tu ideální pro Vás.

Nejlepší fotovoltaika na českém trhu!

FOTOVOLTAIKA

Growatt 8,6⚡14,99 🔋

Výkon měniče: 10 kW Výkon FVE: 9,9 kWp Počet panelů: 20 Bateriové úložiště: 15 kWh

Wattsonic 8,6⚡11,52🔋

Výkon měniče: 10 kW Výkon FVE: 9,9 kWp Počet panelů: 20 Bateriové úložiště: 11,52 kWh

Growatt 6,5⚡10,01 🔋

Výkon měniče: 5 kW Výkon FVE: 6,5 kWp Počet panelů: 15 Bateriové úložiště: 10 kWh

Wattsonic 6,5⚡11,52🔋

Výkon měniče: 6 kW Výkon FVE: 6,5 kWp Počet panelů: 15 Bateriové úložiště: 11,52 kWh

Jak funguje fotovoltaická elektrárna

Fotovoltaická elektrárna je sofistikovaná technologie, která pomůže snížit Vaše náklady na elektrickou energii a ohřev teplé vody. Díky fotovoltaice také stoupne hodnota Vaší nemovitosti a navíc Vám stát přispěje až 220.000,- Kč. Tato skutečnost dělá z fotovoltaiky jednu z nejlukrativnějších investic v dnešní době. Zařídíme vám fotovoltaickou elektrárnu na klíč.

Navrhneme společně takový projekt, který splní všechny podstatné náležitosti. Našim cílem je, abyste měli nejméně starostí. Proto za Vás vyřídíme dotaci220 000 Kč a veškeré papírování. Následně provedeme kompletní realizaci Vaší fotovoltaické elektrárny na klíč a připojení k distribuci elektrické energie.

Na střeše objektu se nachází fotovoltaické panely, které vyrábí stejnosměrnou energii. Z panelů je energie vedena pomocí speciální kabeláže přes rozvaděč DC do střídače. Střídač je hlavní mozek celého systému a stará se o přeměnu stejnosměrné energie na střídavou. Ke střídači jsou připojeny baterie a BMS (Battery Management System), který se stará o správné nabíjení, vybíjení a kalibraci baterií. Od střídače je přes rozvaděč AC vedena kabeláž CYKY do hlavního domovního rozvaděče, kde je napojena na stávající elektroinstalaci v domě. Vyrobená energie z FVE je spotřebovávána veškerými spotřebiči na elektrickou energii. Přebytečná energie je ukládána do baterií a využita ve chvíli, kdy je výroba FVE nedostatečná. V případě výpadku distribuční sítě je možné nainstalovat zálohovaný okruh. Vámi určené spotřebiče tedy pojedou, i když bude dodávka z distribuční sítě pozastavena. Na celý proces zakázky se můžete podívat zde.

Spočítejte si úsporu Vaší fotovoltaické elektrárny

Spočítejte si Vaši budoucí úsporu na naší fotovoltaické kalkulačce. Fotovoltaická elektrárna na sebe rychle vydělá a pomůže šetřit naše životní prostředí. Udělejte první krok k energetické nezávislosti a zjistěte kolik Vám Vaše budoucí elektrárna ušetří financí.

Fotovoltaická kalkulačka

CENA ELEKTŘINY ZA ROK
DOPORUČENÁ VELIKOST ELEKTRÁRNY 8,5 KW - 11,5 KW
ROČNÍ ÚSPORA 21 000 Kč
ÚSPORA ZA 20 LET 420 000 Kč
SNÍŽENÍ EMISÍ CO2 14 700 Kg / rok

Kombinace tepelného čerpadla a fotovoltaiky.

Zařídíme pro Vás dotaci včetně administrace!

Kombinace tepelného čerpadla Viessmann ve spojení s fotovoltaickým systémem vám zajistí co možná nejnižší náklady na vytápění, ohřev TUV a případně i chlazení vašeho rodinného domu.

Regulace tepelného čerpadla Viessmann je naprogramována tak, že umí využívat přebytky elektřiny vyrobené FVE, které by jinak „odešly“ do distribuční sítě. Tepelné čerpadlo Viessmann využívá vyrobenou energii v čase jejího přebytku a ukládá ji ve formě tepla, nebo chladu.

Tuto ekologicky vyrobenou elektřinu můžete dle nastavení tepelného čerpadla Viessmann využít pro vytápění, ohřev TUV a chlazení RD.

Využijte potenciál fotovoltaické elektrárny na maximum díky tepelnému čerpadlu Viessmann!

Chci individuální cenovou nabídku zdarma

    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.