fbpx
Zařídíme vše za Vás!

Obchodní zástupce na ŽL - ILIOS s.r.o.

Práce
Kdo jsme a co bude tvým úkolem?

Hledáte práci ve společnosti, která se výrazně postará o Váš osobní rozvoj, posune vás mílovými kroky kupředu a naučí vás vydělávat vyšší desítky tisíc korun i mnohem více? Do našeho týmu nabíráme obchodní zástupce, kteří ocení kvalitu české firmy. Jsme rodinná firma ILIOS, realizující fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla, elektro nabíjecí stanice a chytré domácnosti. Kvalita produktů, profesionální přístup a technická podpora je u nás samozřejmostí. Pyšníme se kvalitou a designem našich technologií jak pro rodinné domky, tak pro přední firmy – jako je například VEZEKO, THERMOSERVIS či DB Lease a další jiné přední české značky.

Hledáme kolegy po celé ČR:

Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

„Předveď nám co v tobě je. Velmi rádi tvou práci oceníme. Těšíme se na tvé zkušenosti.“

Náplň práce
Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít?

Chcete se posunout dál jak z profesního, osobnostního tak i z příjmového hlediska? Pokud ano, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s krátkým průvodním textem na 4 řádky, kde uveďte, proč bychom si měli vybrat zrovna Vás. Budeme se těšit.

Vyplňte kontaktní formulář

    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

    Nenašli jste odpověď na to, co jste hledali? Prohlédněte si časté otázky a odpovědi!

    Máte otázky? Zavolejte nám: +420 775 920 069

    Jsme Vašimi partnery na cestě za energetickou nezávislostí …